Neler Yapıyoruz?

Firmamız 1997 yılında kurulmuştur.Firmamız kuruluşundan günümüze kadar birçok projenin tamamlanmasında önemli rol oynamıştır.

Yerel bir firma olmamıza rağmen bir çok ulusal firmanın bizi tercih etmesiyle birlikte işlerini başarıyla tamamlamış olmamız, referanslarımızın ve firmamızın işinde uzmanlaşması adına olumlu adımlar atmamızı sağlamıştır. Yaklaşık 24 yıllık çalışma sürecimizde birçok işi başarmış olmamızın haklı gururunu yaşamaktayız. Ekiplerimiz, su sondajı, zemin etüt çalışmaları, karotlu maden sondajı, dalgıç pompa ekipmanları, mühendislik ve müşavirlik, havalı ve köpüklü sondaj, yeraltı suyu arama ve kullanma konularında uzmandır.

Sondajsan olarak yıllardır uzman ekip ve ekipmanlarımızla başta Sivas ve çevre iller olmak üzere tüm Türkiye'de su sondajı alanında hizmet vermekteyiz. İhtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.
Yapı inşa edilecek alanda, zemin kesitinde yer alan tabakanın kalınlığı, türü ve diğer parametreleri belirlemek amacıyla arazi ve laboratuvarda gerçekleştirilen çalışmaların tamamına “Zemin Etüdü” veya “Geoteknik İnceleme” denir.
Karotlu maden sondajı işlemlerinde doğru ekipman ve tecrübeli ekip en önemli faktördür. İşinizi şansa bırakmayın, yılların verdiği tecrübe ve kaliteli ekipmanlarımızla Sondajsan olarak size doğru hizmeti sunalım.

Dalgıç Pompa Ekipmanları

Dalgıç pompa ekipmanları için uygun fiyat, kaliteli ekipman için doğru adres Sondajsan. İhtiyacınız olan ekipmanlar için bizden fiyat almadan karar vermeyin. Güvenilir ve garantili ürünler.

Mühendislik

Yılların verdiği tecrübe ve deneyimimiz ile projelerinize mühendislik desteği vermekten gurur duyuyoruz. Projelerinizi ve paranızı riske atmayın, bize danışmadan karar vermeyin. Sondajsan Mühendislik

Müşavirlik Hizmetleri

Alanında uzman ve deneyimli mühendislerimiz ile müşterilerimize müşavirlik hizmeti vermekteyiz. Sondajsan olarak kaliteli bir hizmet için size bir telefon kadar uzağız.

Havalı Köpüklü Sondaj

Sivas ve çevre illeri başta olmak üzere tüm Türkiye'de havalı köpüklü sondaj hizmeti vermekteyiz. Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

Yeraltı Suyu Arama ve Kullanma Projesi

Uzman ekip ve ekipmanlarımızla yer altı suyu arama ve kullanma projelerinizde Sondajsan olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Projeleriniz için bizimle iletişime geçiniz.